mokymo centras
Naujienos

 uab u20202022202220U2022013.03

UŽSIREGISTRUOKITE C+CE+95 KODAS KURSAMS IR GAUKITE EKONOMIŠKO VAIRAVIMO PAMOKĄ SU NAUJAIS VOLVO FH AR MERCEDES BENZ VILKIKAIS. AKCIJOS LAIKAS RIBOTAS, DAUGIAU INFO TEL.: 8640 11515 ARBA MC@VLANTANA.LT

 

 

PERIODINIAI „95 kodo“ KURSAI DABAR TIK 69 Eur. AKCIJOS LAIKAS IR VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!!! 


UAB „Vlantana“ mokymo centras kviečia į C, CE kat. kursus

Jau galima registruotis į naują grupę, pradžia kiekvieną pirmadienį.

Nenusivilsite mūsų kainomis ir kursų kokybe. Taikomos nuolaidos!

CE kategorijos mokome su vilkiko ir puspriekabės junginiu ir su tuo pačiu galima laikyti ir CE kat. praktinį egzaminą VĮ „Regitra“. Tai suteikia galimybę geriau pasiruošti vilkiko vairuotojo darbui.

Sėkmingai baigusiems kursus yra galimybė įsidarbinti įmonėje.

Visiems užsiregistravusiems į vairavimo kursus, dovanojame KET knygutes.

Užsiregistruoti galite:

  • Mokymo centro interneto svetainėje,
  • el. paštu mc@vlantana.lt,
  • telefonais 846 416506, 8 640 11515.

Daugiau informacijos teikiama telefonu 846 416506.
 

Kaip galėtumėme pagerinti kalbų mokymąsi?

 

2014 m. birželio 12 - 14 d. UAB „Vlantana“ atstovai dalyvavo trečiajame Leonardo da Vinci partnerysčių projekto CLICK-L Clever Links Increase Competence and Knowledge of Languages susitikime Varšuvoje. Susitikimo metu pasidalinta poreikių analizės duomenimis su kitų šalių atstovais, išsiaiškintos kalbų grupės bei informacinių technologijų prieinamumas mūsų klientams. Buvo susitikta su privačios Suaugusiųjų internetinės mokyklos ALFA atstovais, pristatyta jų mokymosi e-platforma. Tarptautinės korporacijos IBM atstovas pristatė e-mokymosi metodus, įskaitant ir mišrųjį mokymąsi, ir jų privalumus mokymosi procese, neatsitraukiant nuo darbo.

 

Susitikimo metu buvo aplankytas Varšuvos universiteto Atvirojo švietimo ir multimedijos centras, Italų kalbos katedra ir itin moderni Varšuvos universiteto biblioteka, kuri savo lankytojams sudaro galimybes ir geba efektyviai teikti mišraus mokymosi paslaugas.
 

Norime pabrėžti, kad partnerinių susitikimų metu įgytos žinios, pasiekimai ir kita aktuali informacija buvo pateikta VLANTANA mokymo centro mokiniams, darbuotojams ir mokytojams. 

 
Mišrus mokymas partnerių šalyse

 

2014 m. vasario 13 - 15 dienomis įvyko antras Leonardo da Vinci partnerysčių projekto CLICK-L Clever Links Increase Competence and Knowledge of Languages susitikimas su projekto dalyviais Pärnu mieste, Estijoje. Kiekvienas partneris turėjo papasakoti apie mišrų mokymą savo šalyje. Pastebėjome, kad šis mokymo būdas nėra toks populiarus, o labiausiai naudojamas Estijoje. Partnerių susitikimo metu buvo aptarta nauja tema apie migrantus ir jų mokymosi poreikius.

Estijoje aplankėme keletą kitų organizacijų ir turėjome susitikimus su jų atstovais, kurių metu buvo pristatyti Estijos pasiekimai švietimo ir technologijų naudojimo srityse. Pirmas vizitas buvo Gustav Adolf gimnazijoje, matėme kaip vaikai jau 7-8 metų moka programuoti. Naujausias švietimo technologijas išvydome Edukacinių technologijų centrą Talino universitete ir inovatyvaus verslo slėnyje MEKTORY, pamatėme kokios technologijų naudojimo galimybės yra sudarytos besimokantiesiems mokymosi proceso metu bei pradedantiems savarankišką darbą ar verslą.

 
Partnerysčių projektas "CLICK-L" prasidėjo

2013 m. lapkričio 14 - 16 dienomis įvyko pirmas Leonardo da Vinci partnerysčių projekto CLICK-L Clever Links Increase Competence and Knowledge of Languages partnerinis susitikimas su projekto dalyviais Vokietijoje, Leer mieste, kuriame dalyvavo ir du UAB „Vlantana“ atstovai. Su partneriais bendravome apie šio projekto svarbą, išsikėlėme tikslus ir siekius, pasiskirstėme uždaviniais, užmezgėme neformalų bendravimą. Be to, susitikimo metu buvo sudaryta galimybė įsivertinti savo lūkesčius, tai yra tai, ko kiekvienas projekto dalyvis tikisi iš tarptautinės partnerystės ir iš likusių 5 (penkių susitikimų), kurie vyks Estijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Anglijoje bei Italijoje.  Baigiantis susitikimui, aptarėme kas turės būti nuveikta ir ką kiekvienas partneris turės pristatyti kitame susitikime Pärnu mieste, Estijoje.

 

Susitikimo Vokietijoje metu susipažinta su dviem gerosios praktikos pavyzdžiais. Pirmas vizitas buvo Ems-Achse asociacijoje. Šios asociacijos atstovas vizito metu pasakojo apie Ems-Achse bendradarbiavimą su Ispanija dėl darbo neturinčio ispanų jaunimo ir kliūčių, kurios trukdo jiems įsidarbinti Žemutinėje Saksonijoje. Apsilankę Meyer laivų statykloje susipažinome su vienu iš didžiausių kruizinių laivų statytojo darbo specifika ir iššūkiais, kuriuos tenka įveikti statykloje dirbant su įvairių užsienio šalių atstovais.

 

   Spustelėkite „Kalbą“ 

UAB „Vlantana“ mokymo centras laimėjo 2013 m. Leonardo da Vinci programos partnerysčių projektų konkurse ir nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. įgyvendina Mokymosi visą gyvenimą Leonardo da Vinci programos partnerysčių projektą CLICK-L Clever Links Increase Competence and Knowledge of Languages, kuris yra orientuotas į aktyvų bendradarbiavimą tarp profesinio mokymo mokytojų ir kitų mokymo specialistų užsienio kalbos mokymo srityje, plėtojant galimybes būsimiems ir esamiems darbuotojams įgyti trūkstamas profesinės užsienio kalbos kompetencijas, naudojant mišriojo mokymosi metodą.

Šiame projekte bendradarbiauja įvairios verslo, profesinio, krikščioniškojo suaugusiųjų, kalbų mokymo ir kitos profesinės veiklos institucijos iš Vokietijos, Estijos, Italijos, Lietuvos, Lenkijos ir Jungtinės Karalystės.

 

„Saugaus kelio parkas“ Klaipėdoje

Liepos 6-7 dienomis Klaipėdoje pristatytas pirmasis Rytų ir Vidurio Europoje interaktyvus „Saugaus kelio parkas“, kurį pristatė draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ ir Lietuvos policija.

Renginyje lankėsi  Vlantanos mokymo centro vadovas A. Šniepis bei instruktoriai O.Ročevas, V. Rūkštelis, V. Gagilas, E. Jonušas, kurie išbandė besiverčiantį automobilį, žiūrėjo 5D kiną, specialiu įrenginiu patikrino savo reakcijos laiką ir apžiūrėjo kelių policijos automobilį, motociklą bei naudojamą techniką.

 

2013.02.06

Prancūzijoje atšaukiami privalomi alkotesteriai

Transporto priemonių vairuotojams Prancūzijos keliuose nebeprivaloma su savimi vežiotis vienkartinių alkotesterių, už kurių neturėjimą grėsė 11 eurų bauda. Apie tai žiniasklaidą informavo Prancūzijos vidaus reikalų ministerija, nurodydama, kad prieš pradedant taikyti pinigines baudas, būtina sulaukti kompetentingų ekspertų išvadų apie tikslias alkoholio kiekio nustatymo galimybes.

Vienkartinius alkotesterius pagal ankstesnę tvarką Prancūzijoje buvo privaloma su savimi vežiotis nuo praėjusių metų liepos pradžios. Naujojo sprendimo su patikslintais reikalavimais data kol kas nenurodoma, tačiau ankstesnė tvarka ir numatyta 11 eurų bauda už jos pažeidimą atšaukiama.

 

2012.12.11

IRU akademijos seminaras „Saugus krovimas ir krovinių tvirtinimas“

 

Lapkričio 29 ir 30 dienomis Vilniuje vyko IRU (Tarptautinė vežėjų sąjunga)  akademijos praktinis seminaras „Saugus krovimas ir krovinių tvirtinimas“, kuriame dalyvavo UAB „Vlantana“ Mokymo centro vadovas  A. Šniepis.

Seminaro metu buvo aptariamas techninis standartas „Krovinių tvirtinimas kelių transporto priemonėse. Sauga. Tvirtinimo jėgų skaičiavimas“ (LST EN 12195-1:2011) Taip pat buvo analizuojamos transporto priemonių charakteristikos ir gabenamų krovinių skirstymas pagal atitinkamas kategorijas. Pranešimų ir diskusijų metu buvo dalijamasi gerosios krovimo praktikos pavyzdžiais.  

Antrą praktinio seminaro dieną vyko praktiniai užsiėmimai, kurių metu  IRU akademijos krovinių krovimo ir tvirtinimo simuliatoriaus pagalba buvo pristatyti bei išbandyti keli skirtingi krovinių krovimo scenarijai, naudojant įvairias transporto priemones bei krovinius. Praktiniuose užsiėmimuose realiomis lauko sąlygomis buvo pademonstruoti netinkami ir tinkami krovimo būdai, pakraunant puspriekabę įvairių kategorijų kroviniais bei kas su minėtais kroviniais nutinka važiavimo metu vienu ar kitu atveju.

IRU akademijos atstovai seminaro dalyviams, sėkmingai išlaikiusiems teorijos ir praktikos testą, įteikė sertifikatus, patvirtinančius transporto priemonių saugaus krovimo ir krovinių tvirtinimo kvalifikaciją.

 

2012.12.03

 

KET pakeitimai: Autobusų juosta galės važiuoti ir lengvieji automobiliai

Lietuvos keliuose kitais metais atsiras kelio ženklai, skirti elektromobiliams. Visuomeninio transporto juosta galės važinėti ir lengvieji automobiliai, kuriuose važiuoja bent 4 eismo dalyviai. Šie ir kiti pakeitimai numatyti atnaujintose Kelių eismo taisyklėse, kurioms šiandien pritarė Vyriausybė.

Daugiau

2012.11.20

UAB „Vlantana“ mokymo  centras JAU VEIKIA!!!

Kviečiame visus norinčius registruotis į  C, CE vairuotojų kategorijos mokymo kursus.

Užsiregistruoti galite:

  • Mokymo centro interneto svetainėje,
  • el. paštu mc@vlantana.lt,
  • telefonais: 8 46 416 506, 8 640 11515.
     

Daugiau informacijos teikiama telefonu 8 46 416506

 

Prancūzijoje dar nebus baudžiami vairuotojai, neturintys alkotesterių

Prancūzijos valdžia nusprendė atidėti terminą iki kurio vairuotojai važiuodami Prancūzijos keliais privalės turėti su savimi alkotesterį.

daugiau